GRATULÁLUNK a 23. Faludi Nemzetközi Filmszemle és Fotópályázat díjazott alkotóinak!

CONGRATULATIONS to the winners of the 23rd Faludi International film Festival and Photo Competition!

 

>>> Díjátadó megtekintése / You can watch the closing event here

>>> Díjazott filmek megtekintése  / You can watch the awarded films here 

 
FILM

 

KISJÁTÉKFILM/SHORT FEATURE

 

I. Mehrshad Ranjbar: Talker (Iran)

 

 

 

 

II. Pepe Sapena: A fire in the sun (ES)

 

 

 

 

III. Roman Sinitsyn: Tha man (RU)

 

 

 

 

 

DOKUMENTUMFILM/DOCUMENTARY (international, short)

 

I. Bayram Küçük: Our Only Home (TR)

 

 

 

 

II. Szigeti Szenner Szilárd: Gyuri (RO/HU)

 

 

 

 

III. Svetlana Belorussova: The Nagabaik Cross (RU)

 

 

 

 

 

ANIMÁCIÓS-KÍSÉRLETI/ANIMATION-EXPERIMENTAL

 

I. Payam Ghanipour: Tannour (IR)

 

 

 

 

II. Irene Blei: The tree has been planted (AR)

 

 

 

 

III. Papp Máté: Winding Down/Nyugovó (HU)

 

 

 

 

 

LEGJOBB TELEVÍZIÓS DOKUMENTUMFILM/BEST TELEVISION DOCUMENTARY (Hungarian, long)

Mohi Sándor: I have something to do with the world/Nekem közöm van a világhoz… (HU)

 

 

 

 

 

A LEGJOBB ELSŐFILMES RENDEZŐ / BEST FIRST FILM DIRECTOR

Sachin Bhoiraje: Birad (IN)

 

 

 

 

 

FILMEGYETEMI HALLGATÓ DÍJA/BEST STUDENT FILM

Bayram Küçük: Our Only Home (TR)

 

 

 

 

 

LEGJOBB SZÍNÉSZ/BEST ACTOR

Marta Timofeeva (in The Liar directed by Svetlana Zheleznova)

 

 

 

 

 

ZSŰRI KÜLÖNDÍJA/SPECIAL MENTION OF THE JURY (pandemic lockdown related)

Almási Zsolt: Solitude/Magány (HU)

 

 

 

 

 

ÖKUMENIKUS ZSŰRI DÍJA/ECUMENICAL JURY

Magda Strzyżyńska: A day like today (PL)

 

 

 

 

 

KÖZÉPISKOLAI DIÁKZSŰRI DÍJA / HIGH SCHOOL STUDENTS’ CHOICE

Pápai Pici: Pigeonberry/Varjúháj (HU)

 

 

 

 

 

EGYETEMI DIÁKZSŰRI DÍJA / COLLEGE STUDENTS’ CHICE

Jesús Martínez: An insured life (ES)

 

 

 

 

 
FOTÓPÁLYÁZAT/PHOTO COMPETITION

 

ÖNÁLLÓ/SINGLES

I. Khaled Farjzadeh: Customs.kurdistan

II. Saeid Dorrani: Waiting/Várakozás

III. Csoma Zsuzsanna: Utolsó érintés/Last touch

 

SOROZATOK/SERIES

I. Czimbal Gyula: Papszentelés a Verbitáknál/Ordination is Order Verbiten

I. Elmira Khasanova: Nomád család/Nomad family

II. Szigeti Vajk István: Hit és közösség/Faith and communion

III. Walton Eszter: Testvérek – Játék – Nyaralás/Brothers&sisters – Games and plays – Holiday

 

különdíj/special mention:

  • Molvay Norbert: Összeszokott mozdulatok/Cooperation
  • Nagy Gábor: Csönd/Silence

Czimbal Gyula: Papszentelés a Verbitáknál/Ordination is Order Verbiten (HU) 6/6

kép 34 / 34

sorozat - I. díj / series I. place

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük