18. NOV. SZERDA/WEDNESDAY

 

18. Nov. 16:30 Kitekintő / Information Program 1

1.1. Hey, Gray (d. Nikita Khozyainov, kisjátékfilm/short feature, 13:59, RU)

1.2. ¿Lockdown: Are We Safe? (d. Yusuf Quraishi, dokumentumfilm/documentary, 9:57, BD)

1.3. Holy fools (d. Hanna Jalali, kísérleti film/experimental, 25, UA)

1.4. Morfozis/Morfózis (d. Varga József, kisjátékfilm/short feature, 10:6, HU)

1.5. Create a community/Közösséget teremtenek (d. BimboPictures, dokumentumfilm/documentary, 6:01, HU)

1.6. I’ll call you later (d. Maria Scutaru, animációs film/animation, 1 MIN, RO)

1.7. Road (d. Kirill Khaletsky, kisjátékfilm/short feature, 08:23, Minsk, BY)

>> watch it here

 

18. Nov. 19:30 Kitekintő / Information Program 2

2.1. You Will Be Like This/Szenvedő szerkezet (d. Erdélyi Flóra, kisjátékfilm/short feature, 5:56, HU)

2.2. Never Apply Salt to Attract a Potential Lover (d. Jethro Massey, kisjátékfilm/short feature, 21:06, IT/FR)

2.3. Who are in pain? (d. Viana Nourfardi, dokumentumfilm/documentary, 11:01, IR)

2.4. echo (d. barzan Rostami, animációs film/animation, 07:07, IR)

2.5. Buddies/Cimborák (d. Gál Tamás, dokumentumfilm/documentary, 09:19, HU)

2.6. Spirits/Spiritusz (d. Tápai Gergely , kisjátékfilm/short feature, 15:05, HU)

2.7. Lament (d. Kimberley Wells, kísérleti film/experimental, 2:57, CA/AU)

>> watch it here

 

18. Nov. 21:00 Kitekintő / Information Program 3

3.1. Roma Mission/Cigánymisszió (d. Puporka Lajos, dokumentumfilm/documentary, 21.50, HU)

3.2. Nothing Can Stop Us From Loving (d. Yang Ge, kisjátékfilm/short feature, 01:51, RU)

3.3. Defenders (d. Farhad Ayatollahi, dokumentumfilm/documentary, 15:06, IR)

3.4. “Checks” (d. Shu, kisjátékfilm/short feature, 9:47, RU)

3.5. You can have fun without hurting God/Lehet szórakozni Isten megbántása nélkül is (d. Palkó Dániel Ferenc, dokumentumfilm/documentary, 10:12, HU)

>> watch it here 

 

19. NOV. CSÜTÖRTÖK/THURSDAY

 

19. Nov. 17:00 Kitekintő / Information program 4.

4.1. Why We Are Unhappy in Cities (d. Zhao Gang, kisjátékfilm/short feature, 25, CN)

4.2. Son of a human being (d. Evgeny Vedrov, kisjátékfilm/short feature, 09:31, RU

4.3. Symphony (d. Vladimir Perovic, dokumentumfilm/documentary, 23:45 , RS)

>> watch it here 

 

19. Nov. 20:00 Kitekintő / Information program 5.

5.2. Dhurya – The Beast of Burden (d. Yogesh Mahajan, kisjátékfilm/short feature, 14:56, IN)

5.3. The secrets of the Danube Bend and the Szentendre Island/A Dunakanyar és a Szentendrei-sziget titkai (d. Zajti Balázs, dokumentumfilm/documentary, 25:45, HU)

5.4. The passengers of the wind (d. Juan José del Junco, kisjátékfilm/short feature, 07:19, ES

>> watch it here 

 

19. Nov. 21:00 Kitekintő / Information program 6.

6.1. Zero Year (d. Abdul Karim Saadatfar, kisjátékfilm/short feature, 08:50, IR)

6.2. Edit as if i disappeared (d. Oksana Timchenko, dokumentumfilm/documentary, 15:05, RU)

6.3. A Voice in Deep Blackness (d. Reza Hasanzadeh, kísérleti film/experimental, 03:19, IR)

6.4. The new life (d. Alfonso Nogueroles, kisjátékfilm/short feature, 02:36, ES)

6.5. If you think, you have time, you are going astray./Ha azt hiszed, van időd, tévúton jársz. (d. Tóth Zoltán, dokumentumfilm/documentary, 29.02, HU)

>> watch it here  

 

20. NOV. PÉNTEK/FRIDAY

 

20. Nov. 16:00 Kitekintő / Information program 7.

7.1. Flat Frogs/Békafecnik (d. Helstáb Martin, kísérleti film/experimental, 10:46, HU)

7.2. Sound Pictures by Music (d. Petr Eremin, dokumentumfilm/documentary, 6/29, Germany / Russian

7.3. The foreigne’s country (d. Pablo Centeno Redondo., kisjátékfilm/short feature, 12, Almería

7.4. A Hungarian man does not forget/Magyar ember nem felejt ( d. Borka Péter, dokumentumfilm/documentary, 32p56mp, HU)

7.5. The Recess (d. Navid Nikkhah Azad, kisjátékfilm/short feature, 11:58, IR)

7.6. Katalinka 16/Katalinka 16 (d. Farkas András Attila, kísérleti film/experimental, 14:42, HU

>> watch it here  

 

20. Nov. 20:00 Kitekintő / Information program 8.

8.1. A Gift for Soil in (d. Reza Hasanzadeh, kisjátékfilm/short feature, 18:59, IR)

8.2. Father and son Simonovs (d. Svetlana Popova, dokumentumfilm/documentary, 17:19, RU)

8.3. Waiting for the rain/Eső előtt (d. Simits Zsuzsanna, kísérleti film/experimental, 05:45, HU)

8.4. The Extinction (d. Kaan Atilla Taşkın, kisjátékfilm/short feature, 17, TR)

>> watch it here  

 

20. Nov. 21:00 Kitekintő / Information program 9.

9.1. All About Beauty and Love (d. Alexander Abramov, dokumentumfilm/documentary, 0:24:22, RU)

9.2. In Home Quarantine/Házikaranténban (d. Janovics Zoltán, kísérleti film/experimental, 07:12, HU)

9.3. Sans Idée/Sans Idée (d. Papp Máté, kisjátékfilm/short feature, 03:24, HU)

9.4. The sense of cocoa (d. Alberto Utrera, dokumentumfilm/documentary, 19:42, ES)

9.5. Being with You/Közösségben Veled (d. Kolumbán Lilla, kisjátékfilm/short feature, 4:20, RO/HU)

>> watch it here  

 

21. NOV. SZOMBAT/SATURDAY

 

21. Nov. 13:00 Kitekintő / Information program 10.

10.1. A Piece of Chocolate/Egy Darab Csokoládé (d. Heim Vilmos, animációs film/animation, 01:32, HU)

10.2. Last Breath (d. Farshid Ayoobinejad, kisjátékfilm/short feature, 09:26, IR)

10.3. Under The Black Sky (d. Parinaz Kangavari, kisjátékfilm/short feature, 05:32, IR)

10.4. If God Almighty Doesn’t Help/Ha nem segít a Mindenható (d. Molvay Norbert, dokumentumfilm/documentary, 42:48, HU)

>> watch it here  

 

21. Nov. 15:00 Kitekintő / Information program 11.

11.1. The apple of science/A tudás almája (d. Bartúcz Anna, kísérleti film/experimental, 03:24, HU

11.2. Dream driver (d. Vera Lykova, kisjátékfilm/short feature, 8:11, RU)

11.3. A fairy community in Karcsa/Egy tündéri közösség Karcsán (d. Doszpoly Roland, dokumentumfilm/documentary, 15:14, HU)

11.4. The Perfectionist (d. Aidos Kabidenov, kisjátékfilm/short feature, 2:15, KZ)

11.5. Próxima Centauri II (d. Blanca Martín Secades,Jaime Sánchez Camacho,Pedro Muñoz-Calero Franco,Zuhaitz Silva García, dokumentumfilm/documentary, 20, Madrid / Almería

11.6. EARTHs/Földek (d. Körtési András, kísérleti film/experimental, 03 p 00 mp, HU)

11.7. Without labels/Címkék nélkül (d. Peresztegi Hanna, dokumentumfilm/documentary, 5:44, HU)

>> watch it here  

21. Nov. 16:30 Kitekintő / Information program 12.

12.1. Dream of B-P/Bi-Pi álma (d. Szilágyi Péter Álmos, kisjátékfilm/short feature, 8 p 47 mp, HU)

12.2. Another moon/Másik hold (d. Holdosi máté, dokumentumfilm/documentary, 5:59, HU)

12.3. Upside Down  (d. Hardi Hassan, kisjátékfilm/short feature, 12:24, Kurdistan –IQ)

12.4. Online marriage proposal/Online lánykérés (d. Mága Mátyás, kisjátékfilm/short feature, 03:08, HU)

12.5. The Two of Us/Ketten (d. Dobray György, dokumentumfilm/documentary, 50′, HU)

12.6. Recursion (d. Maedeh Rafiei , kísérleti film/experimental, 08:45, IR)

>> watch it here  

 

21. Nov. 18:00 Kitekintő / Information program 13.

13.1. side B/B oldal (d. Molnár Dániel, kisjátékfilm/short feature, 08.41, HU)

13.2. The Prophetess (d. Marco Joubert, kísérleti film/experimental, 02:20, CA)

13.3. We love to live here/Szeretünk itt élni (d. Gál Tamás, dokumentumfilm/documentary, 38:36, UA/HU)

13.4. Kilowatts of Happiness (d. Elena Soboleva, kisjátékfilm/short feature, 09:30, RU)

>> watch it here  

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük